Anglická sezóna - obchod s vůní anglického venkova

11. srpna 2012 v 18:53 | Minion |  Retro obchody
Obchod se zajímavým názvem a ještě zajímavějším sortimentem jsem objevila díky jednomu časopisu pro ženy. Mezi tipy na nákupy byla zrovna zmíněna stránka http://www.anglickasezona.cz, na kterou jsem se brzy podívala a mohla jsem si oči vykoukat!
Pokud zrovna sháníte starobyle vzhlížející nábytek, či jen malý doplněk do inteiéru, pak určitě do eshopu mrkněte. Naleznete zde i články s fotografiemi již zařízených bytů, potřebujete-li načerpat trochu inspirace, jsou tyto ukázky interiérů vhodné právě pro vás.
Jako velké pozitivum tohoto shopu vidím to, že se jim vážně podařilo i u nás v ČR přijít se skutečně zajímavým zbožím, které běžné nábytkářské obchody nenabízejí. Jak už úvodní věty na webu Anglické sezóny hlásají - jedná se o kvalitní nábytek od výrobců z různých částí Evropy. Kvalitu posoudit nemohu, protože jsem si zatím nic nekoupila, ale na fotografiích vypadá zboží báječně. Moc se mi líbí, že převážnou část sortimentu lze zhotovit v různém barevném provedení - dle přání zákazníka, a že nábytek má patinu. Co se mi moc nelíbí je cena u některých věcí, která mi přijde přemrštěná a u řady výrobků bych ke koupi nepřistoupila, jelikož vím, kde podobné věci sehnat za míň. Viz třeba hodiny a lampičky, pokud bych něco takového chtěla za lepší cenu, pak bych určitě hledala jinde.
Článek není placenou reklamou, jedná se pouze o doporučení obchodu, který mne zaujal...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama